1674 föremål
Stolar 4 st 1900-talets första hälft.
11 tim 9m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1900-talets andra hälft.
11 tim 11m
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, Seamaster, Jubilee, armbandsur, 32,5 mm.
11 tim 17m
5 450 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1900-talets mitt.
11 tim 15m
Taklampa 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Rosenström, skulptur.
11 tim 25m
Bengt Rosenström, skulptur.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets andra hälft.
11 tim 27m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta Keshan ca 394x295 cm.
11 tim 31m
Matta Keshan ca 394x295 cm.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
11 tim 41m
Ulf Trotzig, komposition.
600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bengt Rosenström, skulptur.
11 tim 35m
Bengt Rosenström, skulptur.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Stolar 2+2 st Thonet 1900-talets första hälft.
11 tim 37m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1900-talets första hälft.
11 tim 39m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Kashmar, ca 391 x 295 cm.
11 tim 45m
4 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Matta, Kelim, ca 194 x 151 cm.
11 tim 43m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Keshan, ca 356 x 239 cm.
11 tim 47m
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Matta, Keshan, ca 390 x 243 cm.
11 tim 49m
1 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel 1900-tal.
12 tim 41m
Spegel 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Trotzig, komposition.
12 tim 39m
Ulf Trotzig, komposition.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Agda Holst, Blomsterstilleben.
12 tim 43m
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
GamFratesi, stolar, 4 st, "Beetle", Gubi.
12 tim 45m
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ismo Hölttö, "Savo 1966".
11 tim 55m
Ismo Hölttö, "Savo 1966".
200 EUR
Utropspris
500 EUR
Taklampa, 1960-tal.
11 tim 57m
Taklampa, 1960-tal.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Johan Knutson, Gravgården.
12 tim 1m
Johan Knutson, Gravgården.
400 EUR
Utropspris
550 EUR
Sidobord, 1800-talets senare hälft.
12 tim 3m
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Eero von Boehm, Stilleben i gult.
12 tim 17m
310 EUR
Utropspris
300 EUR
Susanne Gottberg, Spår.
12 tim 19m
Susanne Gottberg, Spår.
350 EUR
Utropspris
1 400 EUR
Ejnar Kohlmann, Änder i skogsdamm.
12 tim 27m
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Klockkedja, 14K guld.
12 tim 25m
Klockkedja, 14K guld.
2 050 EUR
Utropspris
2 800 EUR
Taklampa / Takplafond, 1900-tal.
12 tim 29m
175 EUR
Utropspris
250 EUR
Matta Nain old ca 346x245 cm.
12 tim 49m
Matta Nain old ca 346x245 cm.
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
12 tim 55m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Louis Vuitton, väska "Viva-Cite GM" 2005.
13 tim 1m
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå 1930/40-tal.
13 tim 3m
Byrå 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
13 tim 17m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets andra hälft.
13 tim 13m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord 1900-talets första hälft.
13 tim 11m
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
13 tim 9m
4 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fernand Léger, "Liberté Paix Solidarité".
13 tim 25m
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Brosch 18K guld med en odlad pärla.
13 tim 21m
5 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
William Fridericia, Stadsvy.
13 tim 19m
William Fridericia, Stadsvy.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Folke Lind, "Mutation".
13 tim 27m
Folke Lind, "Mutation".
9 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj 1900-talets andra hälft.
13 tim 29m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
13 tim 37m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
13 tim 35m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tamburmajor 1900-talets första hälft.
13 tim 33m
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK