1813 föremål
Hatthylla, 1900-talets mitt.
7d
Hatthylla, 1900-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Kanonrör, 1900-tal.
7d
Kanonrör, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Ring, Alton, 18K guld.
7d
Ring, Alton, 18K guld.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Yrjo Edelman, "Wrapped Van Gogh".
7d 2 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Swedish Modern, 1940-tal.
7d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fickur, 14K, savonett, 33,5 mm.
7d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklykta, 1900-tal.
7d 4 tim
Taklykta, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Waltham, fickur, savonett, 42 mm.
7d 4 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta, Tibet, ca 240 x 170 cm.
7d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hermès, scarf, "Tsubas".
7d 4 tim
Hermès, scarf, "Tsubas".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK