1382 föremål
Konsolbord, senempire, 1800-talets första hälft.
4m 28s
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Matbord, gustaviansk stil, omkring 1900.
11m 28s
4 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Louis Vuitton, väska "Artsy", 2016.
18m 28s
11 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Louis Vuitton, ryggsäck, "Mabillon", 2004.
21m 28s
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Louis Vuitton, väska, "Noé Epi", 1994.
25m 28s
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Chanel, skärp, storlek 80, 1993.
29m 28s
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Prada, kuvertväska, "Madras Bag".
31m 28s
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Gucci, väska "Horsebit Hobo".
33m 28s
Gucci, väska "Horsebit Hobo".
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, sengustaviansk, omkring år 1800.
41m 28s
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sybord, sengustavianskt, omkring 1800.
43m 28s
1 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matta, Meshed, ca 370 x 238 cm.
45m 28s
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Chanel, väska, "Camera Bag", 1986-88.
47m 28s
14 000 SEK
Utropspris
18 000 SEK
Axel Nilsson, I trädgårdslandet.
57m 28s
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ring  18K guld med safir och gammalslipade diamanter.
59m 28s
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, scarf, "Profile Seller".
1 tim 1m
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fanny Brate, "Fru Kristina Bylin" (1829-).
1 tim 7m
600 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Reseur, 1900-tal.
1 tim 9m
Reseur, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Mona Johansson, "Rue Galande i Paris".
1 tim 19m
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Olle Bonniér, Utan titel.
1 tim 21m
Olle Bonniér, Utan titel.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barnstol, sent 1700-tal.
1 tim 31m
Barnstol, sent 1700-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Klas-Jürgen Schoen, "Nr 9-1-83".
1 tim 37m
3 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Okänd konstnär, Damer i droska, 1825.
1 tim 41m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, 1900-tal.
1 tim 55m
Sängbord, ett par, 1900-tal.
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1900-talets mitt.
1 tim 59m
Sideboard, 1900-talets mitt.
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Rolex, Precision, armbandsur, 14,5 x 14 mm.
2 tim 7m
21 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Soffa, Swedish modern, 1900-talets mitt.
2 tim 15m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, allmoge, 1700/1800-tal.
2 tim 19m
Skåp, allmoge, 1700/1800-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ingrid Åman, halvhornskniv, signerad, 2021.
2 tim 23m
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Max Walter Svanberg, Utan titel.
2 tim 25m
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karl XII, plåtmynt, 2 daler silvermynt, 1713.
2 tim 27m
10 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
2 tim 33m
Skåp, 1900-talets mitt.
2 401 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1800-talets mitt.
2 tim 49m
Matbord, 1800-talets mitt.
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hatthylla, 1900-talets mitt.
2 tim 53m
Hatthylla, 1900-talets mitt.
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, sent 1700-tal, Sengustaviansk.
3 tim 3m
3 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Slagbord, omkring år 1800.
3 tim 7m
Slagbord, omkring år 1800.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ljusplåtar, ett par, tidigt 1900-tal.
3 tim 9m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stenyxor, 9 st.
3 tim 17m
Stenyxor, 9 st.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hermès, scarf "Fleurs de Lotus".
3 tim 19m
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, Swedish modern, 1900-talets mitt.
3 tim 23m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK