226 föremål
Serveringsvagn, 1900-talets mitt.
10 tim 41m
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Nandor Mikola, Vinterlandskap.
1d 9 tim
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Hermès, "Brides de gala" scarf.
3d 4 tim
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Skåp, Kina, 1900-tal.
1d 10 tim
Skåp, Kina, 1900-tal.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Jan Palmu, Stilleben i blått.
6d 9 tim
Jan Palmu, Stilleben i blått.
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Sonia Delaunay, "Avec moi-même".
2d 9 tim
800 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Omega, De Ville, armbandsur, 32,5 mm.
6d 9 tim
200 EUR
Utropspris
700 EUR
Ali Munsterhjelm, Aura å.
5d 9 tim
Ali Munsterhjelm, Aura å.
130 EUR
Utropspris
350 EUR
Fåtölj, 1900-talets mitt.
5d 9 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtölj, 1900-talets mitt.
5d 9 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Louis Vuitton, "Locky BB" väska.
6d 9 tim
100 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Byrå, mahogny, 2000-tal.
4d 9 tim
Byrå, mahogny, 2000-tal.
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Leo Lindsten, Det söndriga fönstret.
5d 9 tim
250 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Willy Hugo Demmler, Sömmerska.
1d 10 tim
100 EUR
Utropspris
350 EUR
Annukka Grönlund, "Ensam".
4d 9 tim
Annukka Grönlund, "Ensam".
55 EUR
Utropspris
250 EUR
Örhängen, 14K flerfärgsguld.
4d 9 tim
Örhängen, 14K flerfärgsguld.
100 EUR
Utropspris
400 EUR
Tyko Sallinen, Bondlandskap.
7d 9 tim
Tyko Sallinen, Bondlandskap.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Spegel, 1800-tal, sannolikt Frankrike.
2d 9 tim
150 EUR
Utropspris
400 EUR
Liis Koger, "Glacial Blue".
7d 9 tim
Liis Koger, "Glacial Blue".
250 EUR
Utropspris
350 EUR
Anton Lindfors, Träd.
7d 9 tim
Anton Lindfors, Träd.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Armas Mikola, I hamnen.
4d 9 tim
Armas Mikola, I hamnen.
120 EUR
Utropspris
350 EUR
Onni Oja, "Vete och korn".
2d 9 tim
Onni Oja, "Vete och korn".
270 EUR
Utropspris
400 EUR