1793 föremål
Matbord, sent 1800-tal.
22 tim 2m
Matbord, sent 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matta, orientalisk, sk Vintage, ca 343 x 244 cm.
22 tim 12m
2 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Klädskåp, 1800-talets slut.
22 tim 14m
Klädskåp, 1800-talets slut.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Evert Lundquist, Figurer.
22 tim 16m
Evert Lundquist, Figurer.
3 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kubbstol, 1945.
22 tim 28m
Kubbstol, 1945.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Skåp/piedestal, tidigt 1900-tal.
22 tim 34m
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Schäslong, 1800-talets slut.
22 tim 36m
Schäslong, 1800-talets slut.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Prada, väska.
22 tim 42m
Prada, väska.
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Madeleine Pyk, "L'Opera".
22 tim 48m
Madeleine Pyk, "L'Opera".
13 100 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Matta, Kelim, ca 343 x 256 cm.
22 tim 50m
4 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ruben Heleander, "Kustlandskao, Rügen".
22 tim 52m
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chanel, väska "Flap Bag".
23 tim
Chanel, väska "Flap Bag".
35 000 SEK
Utropspris
55 000 SEK
Rolex, Orchid, armbandsur, 16 mm.
23 tim 4m
10 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Tamburmajor 1900-talets andra hälft.
23 tim 18m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa 1900-talets första hälft.
23 tim 20m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Svante Skogh, matbord "Vindö" sent 1900-tal.
23 tim 22m
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hallmöbel 1900-talets första hälft.
23 tim 24m
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel 1900-tal.
23 tim 26m
Spegel 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
23 tim 30m
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Carl Magnus, "Tjurhuvud I".
23 tim 32m
Carl Magnus, "Tjurhuvud I".
3 100 SEK
Utropspris
7 000 SEK
Matta, Keshan, ca 373 x 282 cm.
23 tim 38m
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Keshan, ca 288 x 197 cm.
23 tim 40m
4 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Gallerimatta, Kelim, ca 242 x 82 cm.
23 tim 42m
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, Orientalisk, ca 363 x 275 cm.
23 tim 44m
300 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matta, Kelim, ca 230 x 171 cm.
23 tim 46m
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ring, 14K guld och rubin.
23 tim 54m
Ring, 14K guld och rubin.
50 EUR
Utropspris
450 EUR
Taklampa, modell ES208, Itsu, 1960-tal.
1d
55 EUR
Utropspris
250 EUR
Skåp, 1900-talets första hälft.
1d
220 EUR
Utropspris
250 EUR
Louis Vuitton, väska, "Noé".
1d
Louis Vuitton, väska, "Noé".
420 EUR
Utropspris
600 EUR
Dora Wahlroos, Vid Spinnrocken.
1d
570 EUR
Utropspris
800 EUR
Matta, semiantik, Afshar. Ca 189x158 cm.
1d
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Toini Muona, fat, keramik, signerat TM 1960.
1d
220 EUR
Utropspris
250 EUR
Byrå, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
1d
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Julia Peirone, "Assistenten", 2012.
1d
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Hänge,  med gammalslipade och rosenslipade diamanter.
1d
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
1d
1 666 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d
Skänk, 1800-tal.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carl Malmsten, skåp, "Vardags", Bodafors, 1962.
1d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 1900-talets andra hälft.
1d 1 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
1d 1 tim
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Göran Brunius, "Höst i Lappland".
1d 1 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fågelbur, 1900-tal.
1d 1 tim
Fågelbur, 1900-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, funkis, 1930-tal.
1d 1 tim
Byrå, funkis, 1930-tal.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK