149 föremål
Taklampa, 1930740-tal.
5d 13 tim
Taklampa, 1930740-tal.
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1940-tal.
5d 14 tim
Taklampa 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa 1900-talets mitt.
5d 15 tim
Taklampa 1900-talets mitt.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampa 1940-tal.
5d 15 tim
Bordslampa 1940-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Sauze taklampa Cassiopea 1970-tal.
5d 15 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, venetiansk stil, 1900-talets mitt.
5d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa, Swedish Modern, 1940-tal.
5d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklykta, 1900-tal.
5d 20 tim
Taklykta, 1900-tal.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, empirestil, 1900-talets mitt.
5d 20 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, 1960-tal.
6d 14 tim
Taklampa, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1900-talets första hälft.
6d 17 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa 1900-talets andra hälft.
6d 19 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK