258 föremål
Taklampa, 1940-50-tal.
15 tim 6m
Taklampa, 1940-50-tal.
30 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, Swedish modern, 1940-50-tal.
5d 14 tim
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Mauno Markkula, Aftonhimmel.
2d 14 tim
Mauno Markkula, Aftonhimmel.
380 EUR
Utropspris
500 EUR
Sidobord, 1800-talets senare hälft.
1d 15 tim
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Nandor Mikola, "Huippuvuoret".
14 tim 46m
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Klockkedja, 14K guld.
1d 15 tim
Klockkedja, 14K guld.
2 050 EUR
Utropspris
2 800 EUR
Ali Munsterhjelm, Aura å.
3d 15 tim
Ali Munsterhjelm, Aura å.
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Taklampa, 1960-tal.
1d 15 tim
Taklampa, 1960-tal.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Omega, Constellation, armbandsur, 22,5 mm.
2d 14 tim
800 EUR
Utropspris
1 400 EUR
Olli Joki, "Matka pinjan alle".
6d 14 tim
130 EUR
Utropspris
250 EUR
Reijo Meller, "Ihmisen aika".
6d 14 tim
Reijo Meller, "Ihmisen aika".
200 EUR
Utropspris
500 EUR
Balenciaga, väska, "City".
6d 14 tim
Balenciaga, väska, "City".
250 EUR
Utropspris
500 EUR
Kirsi Neuvonen, "Kiiltokuvaenkeli".
6d 15 tim
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Kirsi Neuvonen, "Zebrans hem".
6d 14 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Tuula Lehtinen, Vulkan.
6d 14 tim
Tuula Lehtinen, Vulkan.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Matti Haupt, Naken.
6d 14 tim
Matti Haupt, Naken.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Ludovicus Magnus".
6d 15 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Chanel, scarf.
6d 14 tim
Chanel, scarf.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Ejnar Kohlmann, Änder i skogsdamm.
1d 15 tim
180 EUR
Utropspris
250 EUR