1680 föremål
Dora Jung, bildvävnad, 1900-talets mitt.
20 tim
1 250 EUR
Utropspris
1 000 - 1 200 EUR
Chanel, Örhängen, 1996.
22 tim 1m
Chanel, Örhängen, 1996.
6 201 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Eero Nelimarkka, Vy från Tölö.
3d 23 tim
1 260 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Johan Thunell, nyfikna höns.
1d 18 tim
Johan Thunell, nyfikna höns.
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Baume & Mercier, armbandsur, 35 mm.
2d 19 tim
5 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, ett par, teak, 1950/60-tal.
2d 23 tim
7 199 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Certina, armbandsur, 15 mm.
2d 19 tim
Certina, armbandsur, 15 mm.
7 088 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Marjatta Sarasalo, "Morgon".
21 tim 5m
Marjatta Sarasalo, "Morgon".
4 300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
John Bauer, "Trollens Styfdotter".
5d
5 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa 1900-talets andra hälft.
33m 55s
8 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Tuulikki Pietilä, Landskap.
23 tim 47m
Tuulikki Pietilä, Landskap.
585 EUR
Utropspris
500 EUR
Louis Vuitton, väska "Artsy", 2016.
1d 18 tim
9 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Trädgårdsmöbler, 3 st, Manzana.
1d 17 tim
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Omega, Genève, armbandsur, 34 mm.
1d
27 015 SEK
Utropspris
23 000 SEK
Yrjö Edelmann, Utan titel.
1m 55s
Yrjö Edelmann, Utan titel.
3 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Erland Cullberg, Komposition i grönt.
20 tim 17m
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sminketui, 18K guld.
1d
Sminketui, 18K guld.
93 086 SEK
Utropspris
80 000 SEK
Hermès, scarf, "Pivoines".
19 tim 43m
Hermès, scarf, "Pivoines".
260 EUR
Utropspris
250 EUR
Matta, Nain, part silk, 9 laa, ca 285 x 200 cm.
3d
8 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK