249 föremål
Klockkedja, 14K guld.
8d 21 tim
Klockkedja, 14K guld.
Inga bud
Utropspris
2 800 EUR
Nandor Mikola, Vinterlandskap.
21 tim 6m
200 EUR
Utropspris
400 EUR
Hermès, "Brides de gala" scarf.
2d 15 tim
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Skåp, Kina, 1900-tal.
22 tim 24m
Skåp, Kina, 1900-tal.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Jan Palmu, Stilleben i blått.
5d 21 tim
Jan Palmu, Stilleben i blått.
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Omega, De Ville, armbandsur, 32,5 mm.
5d 21 tim
200 EUR
Utropspris
700 EUR
Ali Munsterhjelm, Aura å.
4d 21 tim
Ali Munsterhjelm, Aura å.
130 EUR
Utropspris
350 EUR
Fåtölj, 1900-talets mitt.
4d 21 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtölj, 1900-talets mitt.
4d 20 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Tyko Sallinen, Bondlandskap.
6d 21 tim
Tyko Sallinen, Bondlandskap.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Liis Koger, "Glacial Blue".
6d 21 tim
Liis Koger, "Glacial Blue".
250 EUR
Utropspris
350 EUR
Ali Munsterhjelm, Vy från södern.
7d 21 tim
100 EUR
Utropspris
400 EUR
Byrå, mahogny, 2000-tal.
3d 21 tim
Byrå, mahogny, 2000-tal.
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Ali Munsterhjelm, Hamnvy.
6d 20 tim
Ali Munsterhjelm, Hamnvy.
100 EUR
Utropspris
600 EUR
Anja Nyman, "Ruskan valta".
5d 21 tim
Anja Nyman, "Ruskan valta".
120 EUR
Utropspris
300 EUR
Leo Lindsten, Det söndriga fönstret.
4d 21 tim
250 EUR
Utropspris
1 000 EUR
Willy Hugo Demmler, Sömmerska.
22 tim 32m
100 EUR
Utropspris
350 EUR