369 föremål
Golvlampa sent 1900-tal.
4d 1 tim
Golvlampa sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bänk rokokostil 1900-tal.
4d 2 tim
Bänk rokokostil 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1900-talets första hälft.
41m 9s
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tore Kullander, ljusstakar ett par, silver, 1951.
2d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa 1900-talets mitt.
2d 2 tim
Golvlampa 1900-talets mitt.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Norrman, "Körsbär".
1d 2 tim
Gunnar Norrman, "Körsbär".
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eric Pettersson Kreitz fat tenn Stockholm 1791.
6d 2 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå omkring 1900.
4d 19 tim
Byrå omkring 1900.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar ett par Skultuna omkring 1900.
6d 1 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
4d 2 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1900-talets första hälft.
1 tim 11m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1900-talets andra hälft.
6d 1 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk 1970-tal.
4d 19 tim
Bänk 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 2+2 st Thonet 1900-talets första hälft.
1 tim 9m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets andra hälft.
59m 9s
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, dansant par.
6d 2 tim
Madeleine Pyk, dansant par.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fernand Léger, "la Noce".
6d 3 tim
Fernand Léger, "la Noce".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Theo Tobiasse, "Escode volé au ciel de Sinaii".
4d 20 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat Japan omkring 1900 porslin.
1d 2 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arnold "Nolle" Svensson, "Fasaner".
1d 2 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1940-tal.
4d 21 tim
Bordslampa 1940-tal.
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PG Thelander, Kossa.
6d 3 tim
PG Thelander, Kossa.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Martin Emond, Landskap.
6d 23 tim
Martin Emond, Landskap.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Julius Paulsen, Väntande.
6d 23 tim
Julius Paulsen, Väntande.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ramar ett par senempire 1800-talets mitt.
7d
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Marc Chagall, efter "La ruche et Montparnasse".
2 tim 55m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1900-tal.
2 tim 13m
Spegel 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Peter Sedgley, Kosmisk komposition.
4d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur sent 1800-tal brons.
2d 2 tim
Skulptur sent 1800-tal brons.
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1930/40-tal.
2 tim 35m
Byrå 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arthur Luiz Piza, Utan titel.
4d 1 tim
Arthur Luiz Piza, Utan titel.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Lindström, Ansikten.
4d 2 tim
Bengt Lindström, Ansikten.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
2d 2 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

440A. James Rosenquist, "Kabuki Blushes".
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
Budhistorik
40 000

ditt bud
Fair warning
38 000

ditt bud
Fair warning
36 000

ditt bud
34 000

ditt bud
32 000

ditt bud
30 000

ditt bud
28 000

ditt bud
Fair warning
26 000

ditt bud
24 000

ditt bud
Aktuellt bud:
40 000 SEK