281 föremål
Marc Chagall, efter "La ruche et Montparnasse".
1d 19 tim
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa sent 1900-tal.
5d 18 tim
Golvlampa sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1900-talets första hälft.
1d 17 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tore Kullander, ljusstakar ett par, silver, 1951.
3d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa 1900-talets mitt.
3d 19 tim
Golvlampa 1900-talets mitt.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Norrman, "Körsbär".
2d 19 tim
Gunnar Norrman, "Körsbär".
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk 1970-tal.
6d 12 tim
Bänk 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1940-tal.
6d 14 tim
Bordslampa 1940-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 2+2 st Thonet 1900-talets första hälft.
1d 18 tim
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets andra hälft.
1d 18 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1900-talets första hälft.
1d 18 tim
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat Japan omkring 1900 porslin.
2d 19 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arnold "Nolle" Svensson, "Fasaner".
2d 20 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
19 tim 56m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1900-tal.
1d 19 tim
Spegel 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Spegel 1900-tal.
15 tim 28m
Spegel 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Fernand Léger, "Liberté Paix Solidarité".
1d 20 tim
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Peter Sedgley, Kosmisk komposition.
5d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur sent 1800-tal brons.
3d 19 tim
Skulptur sent 1800-tal brons.
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1930/40-tal.
1d 19 tim
Byrå 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
19 tim 50m
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1900-talets första hälft.
19 tim 48m
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Lindström, Ansikten.
5d 19 tim
Bengt Lindström, Ansikten.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord 1900-talets första hälft.
1d 19 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
3d 19 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
20 tim 2m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
1d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
1d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunilla Mann, "Rörums kyrka".
3d 20 tim
Gunilla Mann, "Rörums kyrka".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tamburmajor 1900-talets första hälft.
1d 20 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa 1900-talets första hälft.
15 tim 22m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bäddsoffa, Ikea 1980-tal.
1d 17 tim
Bäddsoffa, Ikea 1980-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Aalto bänk 153A, Artek 1970/80-tal.
3d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
1d 20 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets andra hälft.
2d 19 tim
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Wiwen Nilsson, örhängen ett par silver.
5d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK