1978 föremål
Byrå, 1950/60-tal.
2d 11 tim
Byrå, 1950/60-tal.
650 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, rölakan, ca 210 x 130 cm, signerad AMB.
11 tim 3m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, orientalisk, ca 395 x 107 cm.
1d 8 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Burberrys, Paraply.
11 tim 19m
Burberrys, Paraply.
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stegpall, Italien, 1900-talets mitt.
1d 12 tim
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gallerimatta, orientalisk, ca 347 x 108 cm.
1d 8 tim
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Mollie Faustman, "Eken Väderön".
7 tim 21m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, orientalisk, ca 205 x 135 cm.
6d 10 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, teak, 1960-tal.
5d 9 tim
Soffbord, teak, 1960-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pierre Olofsson, Utan titel.
4d 9 tim
Pierre Olofsson, Utan titel.
900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alf Ekberg, frukt.
6d 11 tim
Alf Ekberg, frukt.
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fotogenlampa, tidigt 1900-tal.
4d 9 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Anne Nilsson, vas, glas, "Expo", Orrefors.
4d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
4d 5 tim
Bordslampa, funkis, 1930-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matta, orientalisk, ca 187 x 132 cm.
1d 9 tim
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK