273 föremål
Taklampa, 1940-50-tal.
6 tim 51m
Taklampa, 1940-50-tal.
30 EUR
Utropspris
600 EUR
Taklampa, Swedish modern, 1940-50-tal.
5d 5 tim
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Mauno Markkula, Aftonhimmel.
2d 6 tim
Mauno Markkula, Aftonhimmel.
380 EUR
Utropspris
500 EUR
Sidobord, 1800-talets senare hälft.
1d 6 tim
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Nandor Mikola, "Huippuvuoret".
6 tim 31m
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Klockkedja, 14K guld.
1d 7 tim
Klockkedja, 14K guld.
2 050 EUR
Utropspris
2 800 EUR
Ali Munsterhjelm, Aura å.
3d 7 tim
Ali Munsterhjelm, Aura å.
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Taklampa, 1960-tal.
1d 6 tim
Taklampa, 1960-tal.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Omega, Constellation, armbandsur, 22,5 mm.
2d 6 tim
800 EUR
Utropspris
1 400 EUR
Balenciaga, väska, "City".
6d 6 tim
Balenciaga, väska, "City".
250 EUR
Utropspris
500 EUR
Kirsi Neuvonen, "Kiiltokuvaenkeli".
6d 7 tim
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Kirsi Neuvonen, "Zebrans hem".
6d 5 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Tuula Lehtinen, Vulkan.
6d 6 tim
Tuula Lehtinen, Vulkan.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Matti Haupt, Naken.
6d 6 tim
Matti Haupt, Naken.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Ludovicus Magnus".
6d 6 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtölj, 1900-talets mitt.
2d 7 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Lauri Ahlgrén, "Pisteiden ympäröimä".
4 tim 3m
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Ejnar Kohlmann, Änder i skogsdamm.
1d 7 tim
180 EUR
Utropspris
250 EUR