270 föremål
Arto Väisänen, "Vaggvisa".
1d
Arto Väisänen, "Vaggvisa".
Inga bud
Utropspris
300 EUR
Christian Dior, scarf.
5d
Christian Dior, scarf.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Valentino, collier.
5d
Valentino, collier.
Inga bud
Utropspris
250 EUR
Olavi Martikainen, Abstrakt.
4d
Olavi Martikainen, Abstrakt.
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Kalle Eskola, Vas vid fönstret.
7d 1 tim
30 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Ludovicus Magnus".
5d 1 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
5d
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Hermès, scarf, "Grande Tenue".
1d
65 EUR
Utropspris
250 EUR
Champagnekylare, St James.
1d 1 tim
Champagnekylare, St James.
90 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Flora Graeca".
1d
95 EUR
Utropspris
250 EUR
Kirsi Neuvonen, "Zebrans hem".
5d
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, Swedish modern, 1940-50-tal.
4d
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Ebel, Classic Wave, armbandsur, 28 mm.
7d
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Sidobord, 1800-talets senare hälft.
1 tim 27m
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Taklampa, 1960-tal.
1 tim 21m
Taklampa, 1960-tal.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Pennor, 2 st, Cartier och Caran d'Ache.
4d
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Fåtölj, 1900-talets mitt.
1d 1 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
100 EUR
Utropspris
250 EUR