249 föremål
Fåtölj, 1900-talets mitt.
4d 6 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Tyko Sallinen, Bondlandskap.
6d 7 tim
Tyko Sallinen, Bondlandskap.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Erkki Koponen, Landskap.
8d 6 tim
Erkki Koponen, Landskap.
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Kaj Franck, vas, "Kartio", Iittala.
1d 6 tim
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtölj, 1900-talets mitt.
4d 6 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Annukka Grönlund, "Ensam".
3d 6 tim
Annukka Grönlund, "Ensam".
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Ulla Rantanen, Komposition.
8d
Ulla Rantanen, Komposition.
66 EUR
Utropspris
300 EUR
Byrå, mahogny, 2000-tal.
3d 6 tim
Byrå, mahogny, 2000-tal.
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Lykta, 1900-talets första hälft.
3d 4 tim
90 EUR
Utropspris
250 EUR
Willy Hugo Demmler, Sömmerska.
7 tim 48m
100 EUR
Utropspris
350 EUR
Örhängen, 14K flerfärgsguld.
3d 6 tim
Örhängen, 14K flerfärgsguld.
100 EUR
Utropspris
400 EUR
Ali Munsterhjelm, Hamnvy.
6d 5 tim
Ali Munsterhjelm, Hamnvy.
100 EUR
Utropspris
600 EUR
Ali Munsterhjelm, Vy från södern.
7d 6 tim
100 EUR
Utropspris
400 EUR
Pentti Kaskipuro, "Bröd II".
8d 6 tim
Pentti Kaskipuro, "Bröd II".
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Tuomas Mäntynen, Sommarnatt.
5d 6 tim
Tuomas Mäntynen, Sommarnatt.
110 EUR
Utropspris
350 EUR
Hermès, "Neige d'Antan" scarf.
1d 6 tim
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Veikko Takala, "Vår".
1d 7 tim
Veikko Takala, "Vår".
120 EUR
Utropspris
250 EUR
Armas Mikola, I hamnen.
3d 6 tim
Armas Mikola, I hamnen.
120 EUR
Utropspris
350 EUR
Anja Nyman, "Ruskan valta".
5d 6 tim
Anja Nyman, "Ruskan valta".
120 EUR
Utropspris
300 EUR
Ali Munsterhjelm, Vy från Åbo.
5d 6 tim
130 EUR
Utropspris
400 EUR
Ali Munsterhjelm, Aura å.
4d 6 tim
Ali Munsterhjelm, Aura å.
130 EUR
Utropspris
350 EUR
Anton Lindfors, Träd.
6d 6 tim
Anton Lindfors, Träd.
130 EUR
Utropspris
250 EUR
Helge Dahlman, "Havshamnen".
7d 7 tim
Helge Dahlman, "Havshamnen".
130 EUR
Utropspris
250 EUR