1862 föremål
Skål, tidigt 1900-tal.
2d
Skål, tidigt 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Byrå, tidigt 1900-tal.
2d
Byrå, tidigt 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Matbord, 1800-talets mitt.
3d
Matbord, 1800-talets mitt.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, Sverige, 1950-tal.
4d
Golvlampa, Sverige, 1950-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, plånbok.
4d 2 tim
Louis Vuitton, plånbok.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Julia Peirone, "Assistenten", 2012.
5d
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
5d
Skänk, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
5 000 SEK