55 föremål
Lådkamera/storformatskamera 1900-talets början.
1d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Djonk/skeppsmodell, trä, 1900-tal.
1d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK