16 föremål
Einar Lagerwall, originalteckning signerad Kalle Anka & Co.
4d
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fågelbur, 1900-tal.
4d 22 tim
Fågelbur, 1900-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK