228 föremål
Taklampa, Swedish modern, 1940-50-tal.
4d 22 tim
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Mauno Markkula, Aftonhimmel.
1d 23 tim
Mauno Markkula, Aftonhimmel.
380 EUR
Utropspris
500 EUR
Kirsi Neuvonen, "Kiiltokuvaenkeli".
5d 23 tim
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Matti Haupt, Naken.
5d 23 tim
Matti Haupt, Naken.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, scarf, "Ludovicus Magnus".
5d 23 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Balenciaga, väska, "City".
5d 22 tim
Balenciaga, väska, "City".
250 EUR
Utropspris
500 EUR
Ali Munsterhjelm, Aura å.
2d 23 tim
Ali Munsterhjelm, Aura å.
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Taklampa, 1960-tal.
23 tim 6m
Taklampa, 1960-tal.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Klockkedja, 14K guld.
23 tim 34m
Klockkedja, 14K guld.
2 050 EUR
Utropspris
2 800 EUR
Omega, Constellation, armbandsur, 22,5 mm.
1d 22 tim
800 EUR
Utropspris
1 400 EUR
Sidobord, 1800-talets senare hälft.
23 tim 12m
100 EUR
Utropspris
300 EUR
Kirsi Neuvonen, "Zebrans hem".
5d 22 tim
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtölj, 1900-talets mitt.
1d 23 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Hermès, slipsar, 4 st.
6d 23 tim
Hermès, slipsar, 4 st.
155 EUR
Utropspris
250 EUR
Eero Nelimarkka, Vinter på slätten.
6d 21 tim
220 EUR
Utropspris
450 EUR
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
5d 22 tim
50 EUR
Utropspris
300 EUR
Jan Palmu, Stilleben.
4d 22 tim
Jan Palmu, Stilleben.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Grigor Auer, Sjölandskap från Koli.
1d 23 tim
180 EUR
Utropspris
300 EUR
Kai Noramies, "Gåstrio".
5d 23 tim
Kai Noramies, "Gåstrio".
170 EUR
Utropspris
400 EUR