Design – tidlösa och ikoniska möbler samt föremål

Rum med nordisk design

174 föremål
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
4d 6 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stol, "Snooze", Blå Station.
4d 9 tim
Stol, "Snooze", Blå Station.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokhylla, 1940-tal.
4d 6 tim
Bokhylla, 1940-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Jugend, tidigt 1900-tal.
2d 10 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Swedish Modern, 1940-tal.
1d 7 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1960/70-tal.
5d 7 tim
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Byrå, funkis, 1930-tal.
6d 9 tim
Byrå, funkis, 1930-tal.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Toilettebord, Swedish Modern, 1950-tal.
1d 9 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK