190 föremål
Gunnel Sahlin, kanna samt fem glas, Kosta Boda.
3d 18 tim
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Ostwald, skål monogramsignerad.
3d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Wiwen Nilsson, örhängen ett par silver.
3d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska, "Interlocking G" 2023.
3d 22 tim
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Elon Arenhill, Halsband silver Malmö 1989.
4d 16 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Elon Arenhill, Armband silver Malmö 1982.
4d 16 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Max Sauze taklampa Cassiopea 1970-tal.
4d 17 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ljuskrona, venetiansk stil, 1900-talets mitt.
4d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Golvlampa, Swedish Modern, 1940-tal.
4d 20 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1960-tal.
5d 16 tim
Taklampa, 1960-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, 1900-talets första hälft.
5d 19 tim
2 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Oscar Reutersvärd, utan titel.
5d 21 tim
333 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Sylvia Leuchovius, väggplakett fisk.
6d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1950/60-tal.
6d 23 tim
Taklampa, 1950/60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK