344 föremål
The Row, väska.
6d 7 tim
The Row, väska.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Swedish Modern, 1940-tal.
10 tim 4m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulrica Hydman-Vallien, vaser, 3 st.
1d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Oscar Reutersvärd, utan titel.
3d 10 tim
12 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Stol, "Snooze", Blå Station.
3d 11 tim
Stol, "Snooze", Blå Station.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eva Englund, skålar 4 st Graal Orrefors.
3d 15 tim
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1960/70-tal.
4d 9 tim
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Per Hammarström, skulptur.
4d 8 tim
Per Hammarström, skulptur.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
3d 9 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Yrjö Kukkapuro, karmstolar, 4 st, Finland.
4d 9 tim
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Ingeborg Lundin, skål, "Ariel", Orrefors.
4d 8 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1960-tal.
13 tim 14m
Taklampa, 1960-tal.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piet Hein Eek, vilstol, "Jassa", IKEA.
4d 12 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Oivo Toikka, skulptur, Nuutajärvi, 1993, Finland.
6d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, modell ES208, Itsu, 1960-tal.
5d 11 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, "Grid", ZERO interior.
9 tim 46m
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK