458 föremål
Byrå, funkis, 1930-tal.
4d 22 tim
Byrå, funkis, 1930-tal.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kaj Franck, vas, "Kartio", Iittala.
2d 23 tim
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Taklampa, modell ES208, Itsu, 1960-tal.
4d 20 tim
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtöljer, ett par, 1960/70-tal.
3d 19 tim
550 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Piet Hein Eek, vilstol, "Jassa", IKEA.
3d 21 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bokhylla, 1940-tal.
2d 18 tim
Bokhylla, 1940-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, 1980/90-tal.
1d 19 tim
Golvlampa, 1980/90-tal.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stol, "Snooze", Blå Station.
2d 21 tim
Stol, "Snooze", Blå Station.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
2d 18 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GamFratesi, stolar, 4 st, "Beetle", Gubi.
6d
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord, 1940-tal.
6d 19 tim
Soffbord, 1940-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alvar Aalto bänk 153A, Artek 1970/80-tal.
7d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
8d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Per Hammarström, skulptur.
3d 18 tim
Per Hammarström, skulptur.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK