439 föremål
Gunnar Nylund, figurin, Rörstrand, numrerad.
17 tim 29m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sylvia Leuchovius, väggplakett fisk.
6d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth & Joanna, "Cara Ottoman", samtida.
4d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, modell "Rialto", Fiam, Italien.
3d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Georg Kofoed, hörnbarskåp 1960-tal Danmark.
4d 19 tim
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Elon Arenhill, Halsband silver Malmö 1989.
4d 19 tim
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Swedish modern, 1940-50-tal.
3d 23 tim
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Soffa, Scandinavian modern, 1940-tal.
4d
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Fåtölj, 1900-talets mitt.
1d
Fåtölj, 1900-talets mitt.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffbord, 1950-tal.
21 tim 57m
Soffbord, 1950-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Max Sauze taklampa Cassiopea 1970-tal.
4d 20 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Malmsten, soffbord,
3d 21 tim
Carl Malmsten, soffbord,
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnel Sahlin, kanna samt fem glas, Kosta Boda.
3d 20 tim
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar, 6 st, 2016.
1d 22 tim
Karmstolar, 6 st, 2016.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Fagerlund, taklampa, Orrefors/ÖIA.
16 tim 56m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
7d 1 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Wiwen Nilsson, örhängen ett par silver.
4d
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, Swedish Modern, 1940-tal.
4d 23 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Alvar Aalto bänk 153A, Artek 1970/80-tal.
1d 1 tim
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kaj Franck, vas, "Kartio", Iittala.
23 tim 47m
170 EUR
Utropspris
250 EUR
2d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jonas Bohlin, bord, "Liv".
5d 19 tim
Jonas Bohlin, bord, "Liv".
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord, ett par, Minotti, Italien.
5d 23 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj 1900-talets andra hälft.
1 tim 55m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ljuskrona, venetiansk stil, 1900-talets mitt.
4d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK