458 föremål
The Row, väska.
2 tim 19m
The Row, väska.
4 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1930-tal.
1d 5 tim
Soffbord, 1930-tal.
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
9 tim 21m
4 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska, "Interlocking G" 2023.
4d 9 tim
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Trigueiros Architecture, dagbädd, unik.
3d
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Alvar Aalto, barnstol, modell 103, 1930-tal.
3 tim 36m
13 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK