424 föremål
Taklampa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
3d 7 tim
2 650 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, Danmark, 1930/40-tal.
6 tim 27m
2 500 EUR
Utropspris
4 000 EUR
Alvar Aalto, paraplyställ, Artek, Finland.
6 tim 43m
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Cyrén, vinglas, 10 st, "Nobel", Orrefors.
5d 5 tim
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunnar Nylund, vas, stengods, Rörstrand.
1d 5 tim
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, ett par, sent 1900-tal.
1d 4 tim
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, "Atelier", Decotique, 2023.
4d 7 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Lykta, 1900-talets första hälft.
4d 4 tim
90 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
6 tim 37m
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Swedish Modern, 1940-tal.
5 tim 29m
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Carl Malmsten, golvlampa, "Staken".
2d 5 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa, modell "G222", Bergboms, 1970-tal.
2d 6 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa samt pall, "Lift". Eilersen.
6d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Modulsoffa, "Tufty Time", B&B Itala.
6d 5 tim
6 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffbord, 1900-talets senare del.
2d 5 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Trädgårdssoffa,  sent 1900-tal.
4d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vicke Lindstrand, vas, Kosta.
1d 4 tim
Vicke Lindstrand, vas, Kosta.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, 1900-talets andra hälft.
3d 7 tim
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sam Larsson, vilfåtölj, "Fenix", Dux.
4d 4 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kaj Franck, vas, "Kartio", Iittala.
7 tim 9m
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Sängbord, ett par, funkis, 1930-tal.
7d 6 tim
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord Roche Bobois Belgien sent 1900-tal.
6d 7 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bordslampor, ett par, GMA, 1970-tal.
5d 6 tim
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, Swedish Modern, 1940/50-tal.
6 tim 47m
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK