456 föremål
Matbord, 1900- talets mitt.
6d 22 tim
Matbord, 1900- talets mitt.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Max Sauze taklampa Cassiopea 1970-tal.
5d 19 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Gunnar Cyrén, Glas 14 st. "Nobel".
2d
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
1d 21 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Swedish modern, 1940-50-tal.
4d 22 tim
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Paul Hoff, skål, Kosta, signerad.
2d 22 tim
388 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jan Ostwald, skål monogramsignerad.
4d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Fagerlund, taklampa, Orrefors/ÖIA.
1d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Göran Wärff, unikt fat, Kosta.
19 tim 25m
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa, Swedish Modern, 1940-tal.
5d 22 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Karmstolar, 6 st, 2016.
2d 21 tim
Karmstolar, 6 st, 2016.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Elon Arenhill, Armband silver Malmö 1982.
5d 18 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Paul Hoff, figuriner, 2 st, Gustavsberg.
21 tim 19m
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Toini Muona, vas/kruka, Arabia.
4d 19 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hans Olsen soffa, Danmark, 1960-talet.
1d 21 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets mitt.
2d
Fåtölj, 1900-talets mitt.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Ljuskrona, venetiansk stil, 1900-talets mitt.
5d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
6d 22 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
2 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK