476 föremål
Toini Muona, vas/kruka, Arabia.
3d 23 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl Malmsten, fåtölj, "Samspel".
3d 23 tim
2 550 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnel Sahlin, kanna samt fem glas, Kosta Boda.
4d
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, funkis, 1930-tal.
4d
Sidobord, funkis, 1930-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Josef Frank, bord, modell 1058, Firma Svenskt Tenn.
4d
9 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Carl Malmsten, soffbord,
4d
Carl Malmsten, soffbord,
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Josef Frank, soffa, modell 678, Firma Svenskt Tenn.
4d
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Taklampa, Swedish modern, 1940-50-tal.
4d 2 tim
100 EUR
Utropspris
500 EUR
Jan Ostwald, skål monogramsignerad.
4d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Wiwen Nilsson, örhängen ett par silver.
4d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gucci, väska, "Interlocking G" 2023.
4d 4 tim
6 200 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Karmstolar, 6 st, 2016.
2d 1 tim
Karmstolar, 6 st, 2016.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Paul Hoff, skål, Kosta, signerad.
2d 2 tim
388 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1950-60-tal.
2d 3 tim
Byrå, 1950-60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Carl Fagerlund, taklampa, Orrefors/ÖIA.
20 tim 10m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Nylund, figurin, Rörstrand, numrerad.
20 tim 43m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Aalto bänk 153A, Artek 1970/80-tal.
2d 5 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1940-tal.
23 tim 47m
Soffbord, 1940-tal.
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampor, ett par, 1900-talets slut.
1d
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arne Jacobsen, "AJ Royal Pendel", Louis Poulsen, Danmark.
1d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Oiva Toikka, figurin, Nuutajärvi Notsjö, Finland.
1d
4 409 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hans-Agne Jakobsson, bordslampa/golvlampa, Ellysett AB.
1d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
1d
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

324. Marie-Louise Ekman, Utan titel.
Utropspris
60 000 - 80 000 SEK
Budhistorik
Fair warning
44 000

ditt bud
Aktuellt bud:
44 000 SEK