656 föremål
Matbord, Funkis, Sverige 1930-tal.
1d 1 tim
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Toini Muona, vas/kruka, Arabia.
1d 2 tim
777 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, 1900-talets senare del.
1d 2 tim
1 250 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Louis Vuitton, väska "Viva-Cite GM" 2005.
1d 3 tim
3 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sideboard, Sverige, 1960-tal.
1d 4 tim
Sideboard, Sverige, 1960-tal.
270 EUR
Utropspris
400 EUR
Taklampa, Swedish modern, 1940-50-tal.
1d 4 tim
80 EUR
Utropspris
500 EUR
Karmstolar, 6 st, 2016.
11m 42s
Karmstolar, 6 st, 2016.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Börje Berglund, skulptur.
5m 41s
Börje Berglund, skulptur.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, Bergboms, 1900-talets andra hälft.
21m 41s
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
29m 41s
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Leif Jørgensen, matbord, "Loop stand", Hay.
27m 41s
4 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, Swedish Modern, 1940/50-tal.
37m 41s
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 4 st, Danmark, 1950/60-tal.
57m 41s
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Tord Björklund, karmstol, IKEA, 1980-tal.
1 tim 23m
4 610 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Vägglampor, ett par, Swedish Modern, 1940-tal.
1 tim 25m
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Sängbord, ett par, funkis, 1930-tal.
2 tim 33m
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Nirvan Richter, fåtölj, Norrgavel.
2 tim 29m
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fåtöljer; ett par, 1970-tal.
4 tim 43m
Fåtöljer; ett par, 1970-tal.
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Jan Ostwald, skål monogramsignerad.
5 tim 21m
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets mitt.
4 tim 23m
220 EUR
Utropspris
250 EUR
5 tim 35m
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK