458 föremål
Taklampa, Swedish Modern, 1940-tal.
1d 3 tim
600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Josef Ekberg, vas, "Sgrafitto", Gustavsberg, 1917.
1d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hans Olsen soffa, Danmark, 1960-talet.
1d 3 tim
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffbord, 1950-tal.
1d 3 tim
Soffbord, 1950-tal.
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1930-tal.
1d 3 tim
Soffbord, 1930-tal.
4 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
1d 3 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
350 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Taklampa, "Swedish Modern, 1940-tal.
1d 4 tim
2 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kaj Franck, vas, "Kartio", Iittala.
1d 5 tim
170 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
1d 6 tim
300 EUR
Utropspris
400 EUR
Fåtölj, 1900-talets mitt.
1d 6 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
100 EUR
Utropspris
250 EUR
Alvar Aalto bänk 153A, Artek 1970/80-tal.
1d 7 tim
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunnar Cyrén, Glas 14 st. "Nobel".
1d 7 tim
3 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karmstolar, 6 st, 2016.
2d 4 tim
Karmstolar, 6 st, 2016.
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Paul Hoff, skål, Kosta, signerad.
2d 5 tim
388 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1950-60-tal.
2d 5 tim
Byrå, 1950-60-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
2d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa, CG Hallberg, 1920/30-tal.
2d 20 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
 Dölj
 Visa mer

Contemporary Art & Design 654

163. Lars Tunbjörk, "42nd Street and Eight Avenue", 1997.
Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
Aktuellt bud:
- SEK