Diverse

40 föremål
Kanonrör, 1900-tal.
7d 1 tim
Kanonrör, 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring 1900.
22 tim 39m
Paraplyställ, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skulptur sent 1800-tal brons.
4d 4 tim
Skulptur sent 1800-tal brons.
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Strykjärn, mässing, 1800-tal.
2d 23 tim
Strykjärn, mässing, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jan Ostwald, skål monogramsignerad.
6d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Tamburmajor 1900-talets första hälft.
2d 5 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ram, 1800-tal.
2d
Ram, 1800-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur, snidad trähäst.
2d 2 tim
Skulptur, snidad trähäst.
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tamburmajor 1900-talets andra hälft.
1d
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fågelbur, 1900-tal.
1d 2 tim
Fågelbur, 1900-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK