240 föremål
Taklampa 1900-talets första hälft.
4 tim 28m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vassilis Sperantzas, "Pink interior".
4 tim 32m
20 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Bordslampa 1900-talets mitt.
4 tim 42m
Bordslampa 1900-talets mitt.
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Danka Jaworska, Sittande skepnad.
4 tim 44m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vägglampor ett par 1900-talets andra hälft.
4 tim 46m
1 100 SEK
Utropspris
4 000 SEK
José Gamarra, Skytt i regnbågens färger.
4 tim 48m
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1900-talets första.
1d 4 tim
Byrå 1900-talets första.
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal.
1d 4 tim
Fåtöljer ett par 1940-tal.
6 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Tod's väska.
1d 4 tim
Tod's väska.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1970-tal.
1d 4 tim
Fåtölj 1970-tal.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Läkarskåp 1900-talets första hälft.
1d 4 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matta Keshan figural old/semiantik ca 220x135 cm.
1d 4 tim
4 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
KG Nilsson "Stad mellan broar".
1d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa ASEA belysning 1960-tal.
1d 4 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Harald Lyth, "Murarlod och "brysselspets".
1d 4 tim
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Halsband 18K guld.
2d 2 tim
Halsband 18K guld.
10 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Vytautas Kasiulis, färglitografi.
2d 2 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kandelabrar ett par Skultuna omkring 1900.
2d 2 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
2d 3 tim
6 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Vas, porslin. Sen Qingdynasti.
3d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1940/50-tal.
3d 2 tim
Fåtölj 1940/50-tal.
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matta Anatol figural antik ca 155x118 cm.
3d 2 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bordsur Imhof 1900-talets mitt.
3d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gunnar Norrman, svartkrita.
3d 2 tim
Gunnar Norrman, svartkrita.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd, blandteknik, signerad.
3d 2 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Vytautas Kasiulis, färglitografi,
3d 2 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets andra hälft.
3d 2 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taklampa Swedish Modern 1940-tal.
3d 3 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord Danmark 1900-talets andra hälft.
3d 22 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK