417 föremål
Fåtöljer ett par 1940-tal Swedish Modern.
4d 12 tim
17 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Modulsoffa, "Tufty Time", B&B Itala.
5d 15 tim
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Vitrinskåp, nyrenässans, sent 1800-tal.
14 tim 52m
8 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fåtölj Helena Asko Finalnd 1940-tal.
4d 12 tim
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Lådfack, 1900-talets första hälft.
4d 14 tim
6 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Skrivbord, Danmark, 1960-tal.
1d 11 tim
Skrivbord, Danmark, 1960-tal.
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtölj, 1950-tal.
1d 16 tim
Fåtölj, 1950-tal.
520 EUR
Utropspris
800 EUR
Soffa, "Atelier", Decotique, 2023.
3d 17 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Staket 5 sektioner omkring 1900 smide.
13 tim 44m
4 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Swedish Modern, 1940-tal.
1d 15 tim
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bänk, tidigt 1800-tal.
1d 15 tim
Bänk, tidigt 1800-tal.
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
13 tim 56m
Hörnskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hörnskåp, 1800-tal.
1d 15 tim
Hörnskåp, 1800-tal.
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa samt pall, "Lift". Eilersen.
5d 15 tim
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sideboard, Swedish Modern, 1930-tal.
13 tim 58m
3 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Carl Malmsten, bord, 1900-talets mitt.
3d 13 tim
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
14 tim 58m
Byrå, 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer ett par Saba Italia 2000-tal.
13 tim 12m
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, Kina, 1900-tal.
3d 14 tim
Vitrinskåp, Kina, 1900-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Cassone / kista, Italien delvis 1600-tal.
15 tim 20m
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj, "Dude", Bolia.
14 tim 50m
Fåtölj, "Dude", Bolia.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Kina, 1900-tal.
17 tim 24m
Skåp, Kina, 1900-tal.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Spegel, 1900-talets mitt.
17 tim 46m
Spegel, 1900-talets mitt.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Kolonnskåp, 1900-talets första hälft.
15 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Väggskåp, daterat 1847.
15 tim 28m
Väggskåp, daterat 1847.
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hängskåp, allmoge, 1700-tal.
4d 14 tim
Hängskåp, allmoge, 1700-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, 1970-tal.
1d 14 tim
Matbord, 1970-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sam Larsson, vilfåtölj, "Fenix", Dux.
3d 14 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Baljfåtöljer, 3 st, Helsingborg 1895.
3d 14 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Klädskåp, jugend, 1900-talets början.
4d 14 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK