402 föremål
Alvar Aalto, barnstol, modell 103, 1930-tal.
2d 6 tim
13 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Alvar Aalto bänk 153A, Artek 1970/80-tal.
4d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eero Saarinen, bord, "Tulip", Knoll International.
6 tim 25m
26 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fladdermusfåtölj OX Danmark 2000-tal.
8 tim 25m
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets andra hälft.
3d 12 tim
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
2d 12 tim
3 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, nyrenässans, sent 1800-tal.
2d 6 tim
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, allmoge, 1800-talets första hälft.
3d 5 tim
1 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
3d 12 tim
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, Glasmäster, Markaryd, 1960-tal.
2d 7 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, ett par, gustaviansk stil, 1800-tal.
9 tim 25m
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
1d 12 tim
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1900-talets första hälft.
1d 12 tim
5 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
1d 8 tim
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Trädgårdssoffa, 1900-tal.
3d 9 tim
Trädgårdssoffa, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Schäslong, 1800-talets slut.
1d 7 tim
Schäslong, 1800-talets slut.
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Blombord med spaljé, 1900-talets mitt.
1d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
1d 9 tim
1 666 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
3d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord 1900-talets första hälft.
8 tim 27m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, omkring år 1900.
4d 12 tim
Matbord, omkring år 1900.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Tamburmajor 1900-talets andra hälft.
1d 8 tim
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
12 tim 13m
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piet Hein Eek, vilstol, "Jassa", IKEA.
9 tim 51m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
12 tim 7m
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar, 4 st, 1800-talets första hälft.
6d 6 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, 1950-tal.
10 tim 39m
Fåtölj, 1950-tal.
450 EUR
Utropspris
800 EUR
Fåtölj 1900-talets andra hälft.
2d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, rokokostil, tidigt 1900-tal.
1d 10 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Byrå, funkis, 1930-tal.
1d 10 tim
Byrå, funkis, 1930-tal.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
GamFratesi, stolar, 4 st, "Beetle", Gubi.
2d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
2d 12 tim
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skiva, kalksten, sent 1700-tal, Gustaviansk.
3d 5 tim
1 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
1d 12 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
2d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, Sverige, 1950/60-tal.
3d 8 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK