435 föremål
Bord, allmoge, 1800-talets första hälft.
5d 20 tim
1 100 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Alvar Aalto bänk 153A, Artek 1970/80-tal.
7d 4 tim
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdssoffa, 2000-tal.
5d 22 tim
Trädgårdssoffa, 2000-tal.
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
5d 22 tim
Byrå, 1800-tal.
550 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, 1900-talets andra hälft.
5d 23 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spelbord, 1800-tal.
5d 23 tim
Spelbord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1940-tal.
5d 23 tim
Soffbord, 1940-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal.
5d 23 tim
Bord, 1800-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, Sverige, 1950/60-tal.
6d
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1950-tal.
6d
Soffbord, 1950-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, 1930-tal.
6d
Soffbord, 1930-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdssoffa, 1900-tal.
6d 1 tim
Trädgårdssoffa, 1900-tal.
900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bänk, tidigt 1900-tal.
6d 2 tim
Bänk, tidigt 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Serveringsvagn 1900-talets andra hälft.
6d 4 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
6d 4 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK