Konst

14 föremål
ENGELSK SKOLA, 1800-TAL, olja på duk, signerad.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ENGELSK KONSTNÄR, 1800-TAL, olja på duk.
800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
FLAMLÄNDSK SKOLA, 1600-tal, olja på pannå.
7 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
OKÄND KONSTNÄR, 1700-TAL, olja på duk.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal, olja på duk.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ELIJAH WALTON, olja på duk, signerad.
1 400 SEK
Utropspris
30 000 SEK