Konst

CARL BRANDT, pastell, signerad och daterad -99.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OLLE HJORTZBERG, olja på duk, signerad.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
HARALD ENGMAN, olja på duk, signerad.
3 100 SEK
Utropspris
7 000 SEK
UNO VALLMAN, olja på duk, signerad.
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AGDA HOLST, olja på platå, blomsterstilleben.
3 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AGDA HOLST, olja på platå, fruktstilleben.
2 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
ANNA BJERGER, Utan titel, akvarell.
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
NIKOLAI BLINOV, akvarell, signerad.
70 EUR
Utropspris
250 EUR
OLLE BORG, tusch på papper, 2007, signerad.
666 SEK
Utropspris
3 000 SEK