315 föremål
Agda Holst, Stilleben.
5d 2 tim
Agda Holst, Stilleben.
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Alvar Outakka, 2 stycken porträtt.
5d 1 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Andreas Blomquist, Utan titel.
8d 2 tim
2 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Antoni Tàpies, Untitled ur "Nocturn Matinal".
6d 23 tim
1 234 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Ardy Strüwer, "Cole godess".
5d 2 tim
Ardy Strüwer, "Cole godess".
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arman, "Dolls".
5d
Arman, "Dolls".
2 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Arthur Luiz Piza, Utan titel.
1d 21 tim
Arthur Luiz Piza, Utan titel.
750 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Barstolar 4 st, 1900-talets senare del.
2 tim 36m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Beverloo Corneille, Utan titel.
22 tim 4m
4 400 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Bordslampa Firma Svenskt Tenn modellnr 2623.
1d
1 100 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor ett par Danmark 1900-talets mitt.
1d 21 tim
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Boris Ninemae, "Kvällsvarden".
5d 1 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Burberry, väska "Beaton".
22 tim 30m
Burberry, väska "Beaton".
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Burberry, väska.
8d 2 tim
Burberry, väska.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1940-tal.
6d 23 tim
Byrå 1940-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Carl Fredrik Reuterswärd, "Running game on red".
6d 23 tim
5 200 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Cartier, kulspetspenna Trinity.
5d 2 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Cassone / kista, Italien delvis 1600-tal.
1d
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Chanel, ryggsäck.
2d 19 tim
Chanel, ryggsäck.
26 666 SEK
Utropspris
40 000 SEK
Edward Hald, vas graal signerad Orrefors 1948.
1d 22 tim
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eldhundar, ett par, 1900-talets andra hälft.
1d
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Figurin Royal Copenhagen Danmark porslin.
5d 2 tim
7 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Figurn Lladro Spanien glaserat stengods.
2 tim 50m
1 599 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1960-tal.
6d
Fåtölj 1960-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj Helena Asko Finalnd 1940-tal.
4d 21 tim
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-ral.
3 tim 34m
4 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal Swedish Modern.
4d 21 tim
17 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Fåtöljer ett par Göte möbler 1970-tal.
5d 1 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par Saba Italia 2000-tal.
21 tim 54m
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Félix Ziem, "Arch of Trajan" - hamnen i Ancona.
1d
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Golvlampa  1900-talets andra hälft.
1d 22 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Golvlampa sent 1900-tal.
23 tim 58m
Golvlampa sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa sent 1900-tal.
3d 19 tim
Golvlampa sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Golvspegel 1970-tal.
3d 20 tim
Golvspegel 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Gucci resväska.
3 tim 20m
Gucci resväska.
1 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK