589 föremål
Spegellampett, rokoko, 1700-tal.
1 tim 39m
150 EUR
Utropspris
300 EUR
Tapani Mikkonen, Komposition.
2 tim 3m
Tapani Mikkonen, Komposition.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Nadine Lundahl, Stilleben med plommon.
2 tim 7m
1 500 EUR
Utropspris
1 200 EUR
Jan Palmu, Blommor.
2 tim 17m
Jan Palmu, Blommor.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Tuomas von Boehm, Stilleben.
2 tim 21m
Tuomas von Boehm, Stilleben.
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Seija Toivola-Koski, "Strandens ljus".
2 tim 25m
130 EUR
Utropspris
250 EUR
Miina Äkkijyrkkä, Ko.
2 tim 29m
Miina Äkkijyrkkä, Ko.
500 EUR
Utropspris
500 EUR
Kristian Krokfors, Parkmotiv.
2 tim 35m
Kristian Krokfors, Parkmotiv.
290 EUR
Utropspris
400 EUR
Hermès, scarf, "Le Monde du Polo".
2 tim 37m
150 EUR
Utropspris
250 EUR
Nandor Mikola, "Huippuvuoret".
2 tim 39m
160 EUR
Utropspris
250 EUR
Ismo Hölttö, "Sonkajärvi, Savo 1966".
2 tim 45m
520 EUR
Utropspris
500 EUR
Matti Karppanen, Fiskgjuse.
3 tim 5m
Matti Karppanen, Fiskgjuse.
500 EUR
Utropspris
800 EUR
Chanel, brosch, 2012.
3 tim 13m
Chanel, brosch, 2012.
350 EUR
Utropspris
400 EUR
Vägglampetter, ett par, 1900-tal.
3 tim 17m
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Serveringsvagn, 1900-talets mitt.
3 tim 19m
220 EUR
Utropspris
250 EUR
Ali Munsterhjelm, Hamnvy.
3 tim 23m
Ali Munsterhjelm, Hamnvy.
180 EUR
Utropspris
600 EUR
Nikolai Lehto, "Skyddsängel".
3 tim 25m
Nikolai Lehto, "Skyddsängel".
200 EUR
Utropspris
250 EUR
Liis Koger, "Estonian Night Sea".
22 tim 41m
250 EUR
Utropspris
350 EUR