306 föremål
Gunnar Norrman, "Körsbär".
1d 12 tim
Gunnar Norrman, "Körsbär".
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa sent 1900-tal.
4d 11 tim
Golvlampa sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1900-talets första hälft.
10 tim 16m
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Golvlampa 1900-talets mitt.
2d 12 tim
Golvlampa 1900-talets mitt.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Tore Kullander, ljusstakar ett par, silver, 1951.
2d 12 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fat Japan omkring 1900 porslin.
1d 11 tim
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 2+2 st Thonet 1900-talets första hälft.
10 tim 44m
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampa 1940-tal.
5d 6 tim
Bordslampa 1940-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bänk 1970-tal.
5d 5 tim
Bänk 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord ett par 1900-talets andra hälft.
10 tim 34m
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Theo Tobiasse, "Escode volé au ciel de Sinaii".
5d 5 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Arnold "Nolle" Svensson, "Fasaner".
1d 12 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Madeleine Pyk, dansant par.
6d 12 tim
Madeleine Pyk, dansant par.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
PG Thelander, Kossa.
6d 12 tim
PG Thelander, Kossa.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Fernand Léger, "la Noce".
6d 12 tim
Fernand Léger, "la Noce".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Eric Pettersson Kreitz fat tenn Stockholm 1791.
6d 12 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Byrå omkring 1900.
5d 5 tim
Byrå omkring 1900.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1900-talets första hälft.
10 tim 46m
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Taklampa 1900-talets andra hälft.
6d 11 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel 1900-tal.
11 tim 48m
Spegel 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Peter Sedgley, Kosmisk komposition.
4d 11 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
12 tim 44m
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Gunilla Mann, "Rörums kyrka".
2d 12 tim
Gunilla Mann, "Rörums kyrka".
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bengt Lindström, Ansikten.
4d 11 tim
Bengt Lindström, Ansikten.
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Aalto bänk 153A, Artek 1970/80-tal.
2d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets första hälft.
12 tim 2m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bäddsoffa, Ikea 1980-tal.
10 tim 14m
Bäddsoffa, Ikea 1980-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skulptur sent 1800-tal brons.
2d 11 tim
Skulptur sent 1800-tal brons.
2 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1930/40-tal.
12 tim 10m
Byrå 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
2d 11 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
1d 12 tim
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Wiwen Nilsson, örhängen ett par silver.
4d 11 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK