Möbler

126 föremål
Sminkbord 1960-tal.
1 tim 57m
Sminkbord 1960-tal.
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, 1900-talets början.
25m 17s
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1800-tal.
17m 17s
Bord, 1800-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skrivbord, Danmark, 1960-tal.
1d 20 tim
Skrivbord, Danmark, 1960-tal.
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffbord, 1900-talets andra hälft.
59m 17s
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, sent 1900-tal.
22 tim 55m
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Serveringsvagn, 1900-talets mitt.
2 tim 11m
200 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffbord, 1900-talets senare del.
1d 23 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Matbord 1960/70-tal.
3 tim 5m
Matbord 1960/70-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bockbord, 1900-tal.
22 tim 33m
Bockbord, 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sängbord, ett par, funkis, 1930-tal.
7d
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord Roche Bobois Belgien sent 1900-tal.
6d 1 tim
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Carl Malmsten, bord, 1900-talets mitt.
3d 22 tim
3 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Konsolbord till trymå, 1800-talets mitt.
3d 18 tim
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord 1960/70-tal.
1d 21 tim
Matbord 1960/70-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Slagbord, SMF Bodafors, 1900-talets mitt.
1d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fällbord, 1800-talets första hälft.
23 tim 15m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, 1800-tal.
4d 1 tim
Matbord, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
3d 23 tim
Slagbord, 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets senare del.
5d 2 tim
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal.
22 tim 43m
Bord, 1800-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matbord, gustaviansk stil, omkring 1900.
2d
1 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Matbord, 1970-tal.
1d 23 tim
Matbord, 1970-tal.
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, teak, 1960-tal.
5d 23 tim
Soffbord, teak, 1960-tal.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1930/40-tal.
7d 2 tim
Bord, 1930/40-tal.
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord, 1940/50-tal.
3d 22 tim
Bord, 1940/50-tal.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, Skandinavien, 1960-tal.
4d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
5d 2 tim
Soffbord sent 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, Italien, 1900-talets slut.
7d
1 111 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord, 1940/50-tal.
4d
Soffbord, 1940/50-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK