Möbler

93 föremål
Sidobord 1900-talets första hälft.
6d 18 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
6d 18 tim
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, sent 1800-tal.
5d 12 tim
Matbord, sent 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skrivbord, rokokostil, tidigt 1900-tal.
5d 15 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Sideboard, England, sent 1800-tal.
5d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Blombord med spaljé, 1900-talets mitt.
5d 17 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eero Saarinen, bord, "Tulip", Knoll International.
4d 11 tim
23 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Bord, möjligen Danmark, 1910/20-tal.
4d 13 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
4d 13 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord Danmark 1900-talets andra hälft.
3d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Slagbord, 1700-tal.
3d 12 tim
Slagbord, 1700-tal.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, 1960-tal.
3d 12 tim
Matbord, 1960-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paolo Piva, soffbord, "Alanda", B & B Italia.
3d 12 tim
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Salongsbord 1900-talets första hälft.
3d 18 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Serveringsvagn 1900-talets andra hälft.
2d 16 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
1d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Piedestaler, ett par, 1800-tal.
13 tim 52m
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1800-tal.
14 tim 44m
Bord, 1800-tal.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Toilettebord, Swedish Modern, 1950-tal.
15 tim 4m
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1800-tal.
15 tim 28m
Bord, 1800-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, omkring år 1800.
16 tim
Bord, omkring år 1800.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sängbord, ett par, teak, 1950/60-tal.
17 tim 38m
7 199 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sidobord, 1800-talets mitt.
16 tim 44m
Sidobord, 1800-talets mitt.
480 EUR
Utropspris
250 EUR