Möbler

94 föremål
Kubbstol, 1945.
1d 2 tim
Kubbstol, 1945.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Berger, Louis XVI-stil, omkring år 1900.
6d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Carl Malmsten, fåtölj, "Samspel".
6d 2 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bäddsoffa, Ikea 1980-tal.
2d 5 tim
Bäddsoffa, Ikea 1980-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa 1900-talets första hälft.
1d 3 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
6 tim 16m
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj 1900-talets andra hälft.
2d 7 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
7 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
1d 7 tim
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdssoffa, 1900-tal.
3d 4 tim
Trädgårdssoffa, 1900-tal.
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, 1950-tal.
5 tim 26m
Fåtölj, 1950-tal.
470 EUR
Utropspris
800 EUR
2d 7 tim
3 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fladdermusfåtölj OX Danmark 2000-tal.
3 tim 12m
3 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK