Möbler

96 föremål
Dagbädd, Dux, 1970-tal.
7d
Dagbädd, Dux, 1970-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Pierre Sindre, fåtölj, "Funen", Eilersen.
5d 21 tim
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Modulsoffa, "Tufty Time", B&B Itala.
5d 21 tim
10 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa samt pall, "Lift". Eilersen.
5d 22 tim
4 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Fåtölj 1960-tal.
5d 22 tim
Fåtölj 1960-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1940-tal Swedish Modern.
4d 19 tim
17 000 SEK
Utropspris
50 000 SEK
Fåtölj Helena Asko Finalnd 1940-tal.
4d 19 tim
6 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtöljer ett par Göte möbler 1970-tal.
4d 23 tim
600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets mitt.
4d 22 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtölj, 1900-talets mitt.
4d 22 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Soffa 1900-talets första hälft.
3d 17 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vilstol 2000-tal.
3d 17 tim
Vilstol 2000-tal.
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdssoffa,  sent 1900-tal.
3d 20 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Sam Larsson, vilfåtölj, "Fenix", Dux.
3d 21 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, "Atelier", Decotique, 2023.
3d 23 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Bänk, tidigt 1800-tal.
1d 22 tim
Bänk, tidigt 1800-tal.
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer ett par Saba Italia 2000-tal.
19 tim 49m
3 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtölj, 1950-tal.
1d 22 tim
Fåtölj, 1950-tal.
520 EUR
Utropspris
800 EUR
Fåtölj, "Dude", Bolia.
21 tim 27m
Fåtölj, "Dude", Bolia.
2 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, Ikea 1980-tal.
22 tim 19m
Soffa, Ikea 1980-tal.
Inga bud
Utropspris
4 000 SEK
Soffa Chippendale-stil 1940-tal.
1 tim 11m
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-ral.
1 tim 29m
5 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK