Möbler

19 föremål
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
1d 13 tim
Bokhylla, funkis, 1930-tal.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bokhylla, 1940-tal.
3d 9 tim
Bokhylla, 1940-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
John Kandell, hylla, "Pilaster", Källemo.
5d 12 tim
1 100 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
5d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets andra hälft.
6d 15 tim
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hatthylla, 1900-talets mitt.
4d 12 tim
Hatthylla, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK