Möbler

367 föremål
Fåtöljer ett par 1940-tal.
19 tim 58m
Fåtöljer ett par 1940-tal.
6 300 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Eero Saarinen, bord, "Tulip", Knoll International.
4d 13 tim
23 000 SEK
Utropspris
25 000 SEK
Fåtölj Swedish Modern 1940-tal.
1d 19 tim
6 000 SEK
Utropspris
22 000 SEK
Matthew Hilton, soffa "Oscar", SCP.
18 tim 38m
6 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Skrivbord, rokokostil, tidigt 1900-tal.
5d 17 tim
5 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Oscar Antonsson, spegel, Ystad Tenn 1929.
4d 16 tim
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
3d 16 tim
Skåp, 1800-tal.
1 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, sengustaviansk, sent 1700-tal.
3d 17 tim
700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sideboard, England, sent 1800-tal.
5d 19 tim
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skänk, sent 1800-tal.
4d 14 tim
Skänk, sent 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Paolo Piva, soffbord, "Alanda", B & B Italia.
3d 14 tim
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.
3d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1960/70-tal.
4d 15 tim
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Slagbord, 1700-tal.
3d 14 tim
Slagbord, 1700-tal.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1940-tal.
3d 17 tim
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fröseke, spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
17 tim 46m
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
17 tim 54m
Skänk, 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Barock, omkring år 1700.
15 tim 30m
4 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Nirvan Richter, Norrgavel.
3d 17 tim
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Karmstol, empire, tidigt 1800-tal.
2d 16 tim
1 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK