Möbler

34 föremål
Fåtöljer, ett par, Danmark, 1930/40-tal.
8 tim 2m
2 500 EUR
Utropspris
4 000 EUR
Fåtölj, 1950-tal.
2d 8 tim
Fåtölj, 1950-tal.
520 EUR
Utropspris
800 EUR
Fåtöljer, ett par, 1900-talets mitt.
9 tim 6m
200 EUR
Utropspris
250 EUR
Skåp, Kina, 1900-tal.
1d 9 tim
Skåp, Kina, 1900-tal.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Spegel, 1900-talets mitt.
1d 9 tim
Spegel, 1900-talets mitt.
200 EUR
Utropspris
300 EUR
Serveringsvagn, 1900-talets mitt.
9 tim 24m
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Divan, 1900-tal.
9 tim 4m
Divan, 1900-tal.
180 EUR
Utropspris
250 EUR
Spegel, 1800-tal, sannolikt Frankrike.
2d 8 tim
150 EUR
Utropspris
400 EUR
Byrå, mahogny, 2000-tal.
4d 7 tim
Byrå, mahogny, 2000-tal.
80 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtölj, 1900-talets mitt.
5d 8 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
60 EUR
Utropspris
250 EUR
Fåtölj, 1900-talets mitt.
5d 7 tim
Fåtölj, 1900-talets mitt.
50 EUR
Utropspris
250 EUR