Möbler

263 föremål
Bruno Liljefors målarstol.
9 tim 16m
Bruno Liljefors målarstol.
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
9 tim 23m
Skänk, 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Trymå, sent 1800-tal.
9 tim 59m
Trymå, sent 1800-tal.
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsmöbler, 3 st, Manzana.
10 tim 1m
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, gustaviansk stil, omkring 1900.
10 tim 54m
4 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, sengustaviansk, omkring år 1800.
11 tim 24m
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sybord, sengustavianskt, omkring 1800.
11 tim 26m
1 100 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Barnstol, sent 1700-tal.
12 tim 14m
Barnstol, sent 1700-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, 1900-tal.
12 tim 38m
Sängbord, ett par, 1900-tal.
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1900-talets mitt.
12 tim 42m
Sideboard, 1900-talets mitt.
5 050 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Swedish modern, 1900-talets mitt.
12 tim 58m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, allmoge, 1700/1800-tal.
13 tim 2m
Skåp, allmoge, 1700/1800-tal.
800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
13 tim 16m
Skåp, 1900-talets mitt.
2 401 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1800-talets mitt.
13 tim 32m
Matbord, 1800-talets mitt.
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hatthylla, 1900-talets mitt.
13 tim 36m
Hatthylla, 1900-talets mitt.
350 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, sent 1700-tal, Sengustaviansk.
13 tim 46m
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Slagbord, omkring år 1800.
13 tim 50m
Slagbord, omkring år 1800.
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj, Swedish modern, 1900-talets mitt.
14 tim 6m
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Klädskåp, jugend, 1900-talets början.
14 tim 14m
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, "Alicia", Dux.
14 tim 18m
Soffa, "Alicia", Dux.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Swedish Modern, 1940-tal.
1d 11 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, Barock, omkring år 1700.
1d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Piedestaler, ett par, 1800-tal.
1d 12 tim
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, 1800-tal.
1d 13 tim
Bord, 1800-tal.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Hörnskåp, 1700/1800-tal.
1d 13 tim
Hörnskåp, 1700/1800-tal.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Stolar, 4 st, Skandinavien, 1950/60-tal.
1d 13 tim
3 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Toilettebord, Swedish Modern, 1950-tal.
1d 13 tim
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kubbstol, 1900-talets mitt.
1d 13 tim
Kubbstol, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal.
1d 14 tim
Bord, 1800-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Pall, samtida.
1d 14 tim
Pall, samtida.
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fröseke, spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d 14 tim
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
1d 14 tim
Skänk, 1800-tal.
1 654 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
1d 14 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
2 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
1d 14 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, omkring år 1800.
1d 14 tim
Bord, omkring år 1800.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, tidigt 1900-tal.
1d 14 tim
Skåp, tidigt 1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Byrå, 1800-talets senare del.
1d 14 tim
Byrå, 1800-talets senare del.
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Matthew Hilton, soffa "Oscar", SCP.
1d 15 tim
5 000 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Sekretär, 1960-tal.
1d 15 tim
Sekretär, 1960-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sängbord, ett par, teak, 1950/60-tal.
1d 16 tim
7 199 SEK
Utropspris
2 500 SEK