387 föremål
Bord Danmark 1900-talets andra hälft.
3d 10 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Skåp, Swedish Modern, 1950-tal.
4d 13 tim
300 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel 1900-talets andra hälft.
3d 16 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffa, empire, 1800-tales första hälft.
3d 13 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1900-talets första hälft.
5d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer ett par 1900-talets första hälft.
4d 16 tim
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, 1900-talets första hälft.
3d 10 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, 1800-tal.
4d 10 tim
Byrå, 1800-tal.
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Paraplyställ, omkring 1900.
5d 9 tim
Paraplyställ, omkring 1900.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Blombord med spaljé, 1900-talets mitt.
5d 16 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard,1950/60-tal.
1d 13 tim
Sideboard,1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsstolar 4 st 1900-talets mitt.
4d 15 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
6d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
5d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, 1900-talets andra hälft.
3d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, gustaviansk stil, 1900-talets mitt.
1d 14 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Hatthylla, 1900-talets mitt.
4d 13 tim
Hatthylla, 1900-talets mitt.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, England, sent 1800-tal.
5d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skänk, sent 1800-tal.
4d 11 tim
Skänk, sent 1800-tal.
1 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sängbord ett par 1900-talets mitt.
6d 17 tim
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord 1900-talets första hälft.
6d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Matbord, sent 1800-tal.
5d 10 tim
Matbord, sent 1800-tal.
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Bord, möjligen Danmark, 1910/20-tal.
4d 11 tim
300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Piet Hein Eek, vilstol, "Jassa", IKEA.
4d 13 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestaler, ett par, 1900-talets andra hälft.
5d 14 tim
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, nyrenässans, sent 1800-tal.
6d 10 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp 1900-talets andra hälft.
6d 16 tim
400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard/skåp, omkring år 1900.
1d 13 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Lådfack, tidigt 1900-tal.
1d 13 tim
Lådfack, tidigt 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord 1900-talets första hälft.
1d 14 tim
1 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hörnskåp, 1700/1800-tal.
13 tim 25m
Hörnskåp, 1700/1800-tal.
400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bord, 1800-tal.
14 tim 3m
Bord, 1800-tal.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bord, 1800-tal.
13 tim 19m
Bord, 1800-tal.
2 700 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kubbstol, 1900-talets första hälft.
1d 14 tim
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
3d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå, senbarock, 1700-tal.
3d 16 tim
Byrå, senbarock, 1700-tal.
1 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Piedestaler, ett par, 1800-tal.
12 tim 27m
2 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Byrå, funkis, 1930-tal.
5d 14 tim
Byrå, funkis, 1930-tal.
700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, tenn, 1920/30-tal.
2d 13 tim
Spegel, tenn, 1920/30-tal.
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp 1900-talets första hälft.
5d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hallmöbel 1900-talets första hälft.
5d 12 tim
1 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Oscar Antonsson, spegel, Ystad Tenn 1929.
4d 12 tim
3 500 SEK
Utropspris
8 000 SEK
4d 12 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Taburett, gustaviansk stil, 1800-tal.
3d 10 tim
425 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Skänk, 1800-tal.
14 tim 19m
Skänk, 1800-tal.
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj 1900-talets andra hälft.
6d 16 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstol, empire, tidigt 1800-tal.
2d 13 tim
1 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Hylla/sidobord, Kina, 1900-tal.
2d 11 tim
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtölj, 1950-tal.
4d 14 tim
Fåtölj, 1950-tal.
420 EUR
Utropspris
800 EUR