440 föremål
Spegel, sengustaviansk, sent 1700-tal.
5d 20 tim
400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Paolo Piva, soffbord, "Alanda", B & B Italia.
5d 16 tim
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, nyrokoko, 1800-talets andra hälft.
5d 22 tim
400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Spegel, sengustaviansk, omkring år 1800.
1d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Slagbord, 1800-tal.
22 tim
Slagbord, 1800-tal.
2 700 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
5d 19 tim
Skåp, 1800-tal.
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, 1920-tal.
20 tim 55m
Soffa, 1920-tal.
180 EUR
Utropspris
600 - 800 EUR
Soffa, Nirvan Richter, Norrgavel.
5d 20 tim
4 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sybord, sengustavianskt, omkring 1800.
1d 17 tim
300 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Spegel, sent 1700-tal, Sengustaviansk.
1d 19 tim
3 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Matbord, gustaviansk stil, omkring 1900.
1d 16 tim
4 700 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1960/70-tal.
6d 17 tim
500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fröseke, spegel, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
2d 20 tim
5 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, "Alicia", Dux.
1d 20 tim
Soffa, "Alicia", Dux.
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Slagbord, omkring år 1800.
1d 19 tim
Slagbord, omkring år 1800.
1 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skåp, Barock, omkring år 1700.
2d 17 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Skänk, 1800-tal.
2d 20 tim
Skänk, 1800-tal.
1 654 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1940-tal.
5d 19 tim
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Slagbord, 1700-tal.
5d 16 tim
Slagbord, 1700-tal.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Spegellampett, rokoko, 1700-talets andra hälft.
21 tim 54m
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Piedestaler, ett par, 1800-tal.
2d 18 tim
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Karmstol, empire, tidigt 1800-tal.
4d 19 tim
1 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
1d 19 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
2 401 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Matbord, 1800-talets mitt.
1d 19 tim
Matbord, 1800-talets mitt.
2 700 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
2d 20 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
1 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Skåp, 1900-talets mitt.
2d 20 tim
Skåp, 1900-talets mitt.
2 300 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ruth & Joanna Design, fåtölj, "Cleo".
5d 19 tim
500 SEK
Utropspris
5 000 SEK